Czy Twój pojazd skręca pomimo neutralnej pozycji kierownicy ?

Czy Twój pojazd skręca pomimo neutralnej pozycji kierownicy ?

Pojazd skręca, pomimo neutralnej pozycji kierownicy ? A może ściąga w którąś stronę?

Nie bagatelizuj tych sygnałów ! To może oznaczać, że Twój samochód potrzebuje fachowej pomocy mechanika.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że poprawienie ułożenia kół ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo na drodze.

A to nie wszystko! Dzięki prawidłowej geometrii kół zdecydowanie ograniczasz zużycie opon, a tym samym zmniejszasz spalanie! To bez wątpienia przełoży się na większe oszczędności w Twoim portfelu .

Co więcej, prostsze kierowanie pozwoli na utrzymanie toru jazdy bez zbędnego wysiłku, oraz umożliwi uzyskanie maksymalnej przyjemności z prowadzenia auta .

W naszym warsztacie geometrię kół wykonujemy na najnowszym urządzeniu HUNTER WA ELITE w technologii 3D oraz w systemie camer CMOS! Dlaczego o tym piszemy?

Chcemy, żebyś wiedział, że w Serwisie Loga, Twoje bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu . A to urządzenie ma ogromne możliwości pomiarowe i regulacyjne! Precyzyjne metody pomiaru i szczegółowe dane w ekspresowym tempie, to tylko jedne z wielu zalet tego urządzenia . Więcej o nim opowiemy Ci w osobnym wpisie .

PS Podpowiemy, że zabieg kontroli ustawienia geometrii kół najlepiej przeprowadzać przed sezonem zimowym, zanim na drodze pojawi się lód. Dlatego, nie czekaj do pierwszych przymrozków, tylko umów wizytę w Serwisie Loga już teraz!

 

Najnowsze wpisy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 serwisvolvo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.