O nas

Istniejemy na rynku od 15 lat , zapewniając niezawodne i przyjazne usługi naprawy samochodów Volvo w Poznaniu.

 

Jako wykwalifikowany, niezależny serwis samochodów marki Volvo zobowiązani jesteśmy do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta zarówno w zakresie serwisowania, naprawy jak i przeglądów okresowych pojazdu czy przeglądów przed zakupem.

 

Spędziliśmy całe lata specjalizując się w naprawach samochodów marki Volvo (również w autoryzowanych stacjach), dlatego oferujemy kompleksową obsługę techniczną zgodną z wymogami producenta. Jesteśmy więc alternatywną opcją dla autoryzowanych serwisów Volvo.

 

Znając od tylu lat poszczególne modele, jako profesjonalny serwis Volvo możemy doradzić, który z nich jest dla Państwa najbardziej odpowiedni. Co więcej, znamy też sekrety Volvo, więc wielu Klientów wykonuje u nas przegląd przed zakupem, po to aby poznać faktyczny stan auta.

 

Większość klientów przyjeżdża do nas z polecenia, ponieważ jesteśmy jako serwis samochodów marki Volvo znani z uczciwości, dokładności i rzetelności. Informujemy o wszystkich usterkach samochodu, doradzamy, które z nich są istotne z punktu bezpieczeństwa eksploatacji.

 

Doradzamy w kwestii podziału większych napraw na etapy. Podajemy konkretną cenę usługi i nie wykonujemy żadnych prac dodatkowych bez uprzedniej Państwa akceptacji . To Państwo decydujecie jakie części używamy do naprawy: oryginały czy porównywalnej jakości zamienniki.

 

Ustalamy z Państwem dokładny termin odbioru samochodu i dodatkowo informujemy, gdy naprawiony pojazd jest gotowy do odbioru.

 

"Od najmłodszych lat motoryzacja była dla mnie ważną dziedziną życia. Wychowywałem się w rodzinie, w której samochody i motocykle zawsze były czymś więcej niż tylko źródłem zarobkowania. Od 12 roku życia jeździłem w zawodach kartingowych i szybko chwyciłem bakcyl. Chętnie uczyłem się wszystkiego, co mogło pomóc jeszcze lepiej przygotować sprzęt do wyścigów. Wkrótce sam dbałem o właściwe wyszykowanie mojego gokarta do ścigania poznając w ten sposób tajniki motoryzacji i mechaniki samochodowej.

 

Gdy przyszedł czas stanąć na własnych nogach i obrać drogę zawodową bez wahania poświęciłem się szeroko pojętej motoryzacji. Ukończyłem Politechnikę Poznańską na Wydziale MRiP o specjalizacji samochody i ciągniki. Potem wiele lat zbierałem niezwykle cenne doświadczenie zawodowe pracując w autoryzowanych stacjach obsługi również na stanowiskach kierowniczych.

 

Samochody to dla mnie coś więcej niż tylko bezduszne maszyny, dzięki którym przemieszczamy się z punktu A do B. Zakładając Serwis Volvo w Poznaniu byłem i nadal jestem przekonany, że wiesz dobrze o czym piszę. Lata praktyki w branży to dziesiątki tysięcy spotkań z właścicielami pojazdów, klientami warsztatów, w których się uczyłem, nabierałem doświadczenia, a później z moimi klientami. Gdy 15 lat temu otworzyłem własny warsztat samochodowy, Serwis Volvo w Poznaniu, wiedziałem już doskonale, że znajdę wspólny język z wieloma Klientami dla których wizyta w warsztacie samochodowym – często konieczna – jest również objawem dbałości o swoje auto.

 

Wiem również, że jest liczna grupa tych dla których odwiedziny warsztatu samochodowego to nic przyjemnego. Rozumiem to i robię wszystko, aby Wasza wizyta u nas wychodziła poza niemiły stereotyp."

Zobacz otwarcie naszego nowego serwisu

Tomek - właściciel firmy Auto Serwis Loga -Poznań. Od ponad 22 lat dba o jakość napraw samochodów osobowych Volvo.

Ukończył Politechnikę Poznańską na wydziale Mechanika i kierunku Samochody i ciągniki.

Doświadczenie zdobywał na stanowiskach kierowniczych w autoryzowanych serwisach Volvo.

Swój własny serwis prowadzi od 2008 roku. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, aby się rozwijać i spełniać oczekiwania Klientów. Dzięki swojemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i empatii wielu Klientów serwisuje Auta cały czas od początku założenia firmy. Może liczyć na swój zespół, który jest z nim od lat.

Skontaktuj się
i skorzystaj z naszych usług

 

Zadzwoń do nas
serwis volvo zadzwoń 61 64 64 054

 

lub napisz:
napisz do serwis volvo serwis@serwisvolvo.pl

Skorzystaj z formularza

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 serwisvolvo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.