O nas

Od najmłodszych lat motoryzacja była dla mnie ważną dziedziną życia. Wychowywałem się w rodzinie, w której samochody i motocykle zawsze były czymś więcej niż tylko źródłem zarobkowania. Od 12 roku życia jeździłem w zawodach kartingowych i szybko chwyciłem bakcyl. Chętnie uczyłem się wszystkiego, co mogło pomóc jeszcze lepiej przygotować sprzęt do wyścigów. Wkrótce sam dbałem o właściwe wyszykowanie mojego gokarta do ścigania poznając w ten sposób tajniki motoryzacji i mechaniki samochodowej.

 

Gdy przyszedł czas stanąć na własnych nogach i obrać drogę zawodową bez wahania poświęciłem się szeroko pojętej motoryzacji. Ukończyłem Politechnikę Poznańską na Wydziale MRiP o specjalizacji samochody i ciągniki. Potem wiele lat zbierałem niezwykle cenne doświadczenie zawodowe pracując w autoryzowanych stacjach obsługi również na stanowiskach kierowniczych.

 

Samochody to dla mnie coś więcej niż tylko bezduszne maszyny, dzięki którym przemieszczamy się z punktu A do B. Zakładając Serwis Volvo w Poznaniu byłem i nadal jestem przekonany, że wiesz dobrze o czym piszę. Lata praktyki w branży to dziesiątki tysięcy spotkań z właścicielami pojazdów, klientami warsztatów, w których się uczyłem, nabierałem doświadczenia, a później z moimi klientami. Gdy 15 lat temu otworzyłem własny warsztat samochodowy, Serwis Volvo w Poznaniu, wiedziałem już doskonale, że znajdę wspólny język z wieloma Klientami dla których wizyta w warsztacie samochodowym – często konieczna – jest również objawem dbałości o swoje auto.

 

Wiem również, że jest liczna grupa tych dla których odwiedziny warsztatu samochodowego to nic przyjemnego. Rozumiem to i robię wszystko, aby Wasza wizyta u nas wychodziła poza niemiły stereotyp.

Tomek - właściciel firmy Auto Serwis Loga -Poznań. Od ponad 22 lat dba o jakość napraw samochodów osobowych Volvo.

Ukończył Politechnikę Poznańską na wydziale Mechanika i kierunku Samochody i ciągniki.

Doświadczenie zdobywał na stanowiskach kierowniczych w autoryzowanych serwisach Volvo.

Swój własny serwis prowadzi od 2008 roku. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, aby się rozwijać i spełniać oczekiwania Klientów. Dzięki swojemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i empatii wielu Klientów serwisuje Auta cały czas od początku założenia firmy. Może liczyć na swój zespół, który jest z nim od lat.

Skontaktuj się
i skorzystaj z naszych usług

 

Zadzwoń do nas
serwis volvo zadzwoń 61 64 64 054

 

lub napisz:
napisz do serwis volvo serwis@serwisvolvo.pl

Skorzystaj z formularza

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2023 serwisvolvo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.